Polecane

Nav
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 14 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
media expert
Media Expertdo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
dekoria
Dekoriado końca 14 dni
lidl
LidlWażna od jutra
deni cler
Deni Clerdo końca 152 dni
kaufland
KauflandOstatni dzień promocji!
tesco centra handlowe
Tesco Centra HandloweOstatni dzień promocji!
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
lidl
Lidldo końca 4 dni
norauto
Norautodo końca 29 dni
Nav

Stokrotka Supermarket - gazetki promocyjne Człuchów(pomorskie pow. człuchowski)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Stokrotka Supermarket
Sklepy sieci Stokrotka Supermarket w innych miastach
O sieci Stokrotka Supermarket

Stokrotka - jest to, polska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych, która powstała w 1994 roku w Lublinie- jako sklep Eden i funkcjonowała pod tą nazwą do 2000 roku. W ciągu ponad 20 lat działalności, w blisko 150 miastach, znajdujących się we wszystkich województwach, powstało prawie 300 supermarketów i marketów pod szyldem Stokrotki, będącej częścią Grupy Kapitałowej Emperia. W sieci zatrudnionych jest około 9tysięcy pracowników, a charakterystyczne, kwieciste logo stało się na tyle rozpoznawalne, że Stokrotka jest jedną z największych sieci sprzedaży detalicznej w Polsce pod względem ilości punktów sprzedaży. Dziś supermarkety te kojarzone są wśród klientów z produktami wysokiej jakości, świeżymi warzywami, wędlinami i świetną obsługą, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. Stokrotka publikuje także gazetki promocyjne, zawierające aktualne informacje o przeprowadzanych promocjach. Gazetki promocyjne Stokrotka, publikowane są przynajmniej raz w tygodniu, a dostaniesz je w każdym z punktów sprzedaży sieci.

Opinie o sieci Stokrotka Supermarket
  • ...
  • 31/08/2016
czemu nie ma u mnie w mieście stokrotki? by niepelnosprawny,org
  • ...
  • 10/06/2016
1) W dniu 10.06.2016 w Stokrotce na oś.Tysiąclecia w Poznaniu zakupiłem paczkę ziemniaków pod nazwą -ziemniaki kremowe . Kosztowały 4,99 zł. Po rozpakowaniu w domu okazało się , że połowa ziemniaków jest zgniła !! . Gratuluję sprzedaży zgniłych pyr !! 2) W tym samym markecie chciałem wymienić kapsle po piwie Warka nagradzane w konkursie paczkami Lae's 80g. Niestety , obsługa nie tylko , że nie wymieniają ale nie potrafili wskazać miejsca z taką wymianą !! Tracę zaufanie do Stokrotki .
  • ...
  • 10/06/2016
Jestem mieszkanką Biłgoraja często chodzę na zakupy do stokrotki. Lubię robić tam zakupy obsługa super a w szczególności Pani Edyta, jedna z niewielu, która pracuje tam od zawsze. Miła, uprzejma, zawsze pomocna i bardzo zapracowana.
  • ...
  • 20/05/2016
Stokrotka w Olkuszu to dziwny sklep ceny sa za wysokie , nie ma PRZECEN gdy konczy sie termin waznosci produktu spozywczego wyzucane sa do kosza , to SKANDAL . Pracownice do kitu ( nie wszystkie ) Brak rzetelnej info. na temat produktu . Proponuje wymienic kadrę KIEROWNICZĄ a bedzie lepiej
  • ...
  • 15/04/2016
Stokrotka to największe gowno w jakim byłam!! Wczoraj robiłam tam zakupy, zakupiłam 4lody kaktus z długą polewką ku mojemu zaskoczeniu zapłaciłam mniej niż 3zł chyba około 2,80 dzisiaj natomiast gdy chciałam zakupić te same lody pani przy kasie Powiedziała że do zapłaty mam 6.20 a gdy powiedziałam że wczoraj za te lody zapłaciłam 2,80 to ona mi odpowiedziała że to niemożliwe. A jednak! NIE POLECAM TEGO CHOREGO GOWNA!