Nav
lidl
LidlWażna za 6 dni
kakto.pl
Kakto.pldo końca 15 dni
aldi
Aldido końca 4 dni
carrefour
Carrefourdo końca 12 dni
żabka
ŻabkaOstatni dzień promocji!
media markt
Media Marktdo końca 15 dni
oriflame
OriflameWażna za 15 dni
rossmann
Rossmanndo końca 15 dni
biedronka
Biedronkado końca 15 dni
decathlon
Decathlondo końca 15 dni
drogerie laboo
Drogerie Laboodo końca 15 dni
house
Housedo końca 18 dni
delikatesy centrum
Delikatesy CentrumWażna za 2 dni
dino
DinoOstatni dzień promocji!
Nav
Reklama
Reklama

Stokrotka Supermarket - gazetki promocyjne Poniatowa(lubelskie pow. opolski)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Stokrotka Supermarket
Sklepy sieci Stokrotka Supermarket w innych miastach
Reklama
O sieci Stokrotka Supermarket

Stokrotka - jest to, polska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych, która powstała w 1994 roku w Lublinie- jako sklep Eden i funkcjonowała pod tą nazwą do 2000 roku. W ciągu ponad 20 lat działalności, w blisko 150 miastach, znajdujących się we wszystkich województwach, powstało prawie 300 supermarketów i marketów pod szyldem Stokrotki, będącej częścią Grupy Kapitałowej Emperia. W sieci zatrudnionych jest około 9tysięcy pracowników, a charakterystyczne, kwieciste logo stało się na tyle rozpoznawalne, że Stokrotka jest jedną z największych sieci sprzedaży detalicznej w Polsce pod względem ilości punktów sprzedaży. Dziś supermarkety te kojarzone są wśród klientów z produktami wysokiej jakości, świeżymi warzywami, wędlinami i świetną obsługą, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. Stokrotka publikuje także gazetki promocyjne, zawierające aktualne informacje o przeprowadzanych promocjach. Gazetki promocyjne Stokrotka, publikowane są przynajmniej raz w tygodniu, a dostaniesz je w każdym z punktów sprzedaży sieci.

Reklama
Opinie o sieci Stokrotka Supermarket
Avatar autora
  • ...
  • 31/08/2016
czemu nie ma u mnie w mieście stokrotki? by niepelnosprawny,org
Avatar autora
  • ...
  • 10/06/2016
1) W dniu 10.06.2016 w Stokrotce na oś.Tysiąclecia w Poznaniu zakupiłem paczkę ziemniaków pod nazwą -ziemniaki kremowe . Kosztowały 4,99 zł. Po rozpakowaniu w domu okazało się , że połowa ziemniaków jest zgniła !! . Gratuluję sprzedaży zgniłych pyr !! 2) W tym samym markecie chciałem wymienić kapsle po piwie Warka nagradzane w konkursie paczkami Lae's 80g. Niestety , obsługa nie tylko , że nie wymieniają ale nie potrafili wskazać miejsca z taką wymianą !! Tracę zaufanie do Stokrotki .
Avatar autora
  • ...
  • 10/06/2016
Jestem mieszkanką Biłgoraja często chodzę na zakupy do stokrotki. Lubię robić tam zakupy obsługa super a w szczególności Pani Edyta, jedna z niewielu, która pracuje tam od zawsze. Miła, uprzejma, zawsze pomocna i bardzo zapracowana.
Avatar autora
  • ...
  • 20/05/2016
Stokrotka w Olkuszu to dziwny sklep ceny sa za wysokie , nie ma PRZECEN gdy konczy sie termin waznosci produktu spozywczego wyzucane sa do kosza , to SKANDAL . Pracownice do kitu ( nie wszystkie ) Brak rzetelnej info. na temat produktu . Proponuje wymienic kadrę KIEROWNICZĄ a bedzie lepiej
Avatar autora
  • ...
  • 15/04/2016
Stokrotka to największe gowno w jakim byłam!! Wczoraj robiłam tam zakupy, zakupiłam 4lody kaktus z długą polewką ku mojemu zaskoczeniu zapłaciłam mniej niż 3zł chyba około 2,80 dzisiaj natomiast gdy chciałam zakupić te same lody pani przy kasie Powiedziała że do zapłaty mam 6.20 a gdy powiedziałam że wczoraj za te lody zapłaciłam 2,80 to ona mi odpowiedziała że to niemożliwe. A jednak! NIE POLECAM TEGO CHOREGO GOWNA!
Reklama
Reklama